Strona główna
  Drukuj 

Misja

Chcemy działać na rzecz ochrony zdrowia kobiety i jej dziecka, wspierając i organizując różnorodne formy profilaktyki prozdrowotnej.
Chcemy wyrównać szanse na zdrowe potomstwo kobietom z ubogich środowisk.
Chcemy aby w wyniku naszych działań statutowych

ZDROWA KOBIETA
RODZIŁA
ZDROWE DZIECKO

Fundacja Pro Vitalis jest organizacją 
pożytku publicznego
I Ty możesz ją wspomóc,
                      przekazując 1 % swojego podatku.


Fundacja Pro Vitalis                          KRS: 0000215360   Ul. Ujastek 5 B, 31-752 Kraków        Deutsche Bank PBC SA O/Kraków   

tel./fax. 0124259399,                         04 1910       1048 4800 1537 1121 0001

          

 

Szanowni Państwo!    nasi przyszli Darczyńcy!

Fundacja Pro Vitalis powstała na rzecz ochrony zdrowia kobiety i jej dziecka uwzględniając widoczne zapotrzebowanie społeczeństwa na zapewnienie prawidłowego dostępu do niezbędnych świadczeń medycznych wszystkim kobietom – przyszłym matkom, a w szczególności tym z zaniedbanych rodzin, ubogich środowisk.
Fundacja Pro Vitalis za swój podstawowy cel stawia dotarcie z promocją zdrowia do tych najbardziej potrzebujących – kobiet w ciąży i noworodków, chcąc dać im szansę na równy start w zdrowe życie.

Szanowni Państwo!

Nie ma nic piękniejszego na świecie, niż cud nowego życia i dlatego Fundacja będzie czyniła wszystko, aby to nowe życie nie zaczynało się od bólu, płaczu dziecka i rozpaczy matki. Profilaktyką prozdrowotną można wiele zdziałać, trzeba tylko umieć z nią dotrzeć do potrzebujących i profesjonalnie ją przekazać. Fundacja „Pro Vitalis” zobowiązuje się do sumiennego działania zgodnie ze swoimi celami statutowymi na rzecz ochrony zdrowia kobiety i jej dziecka. (Więcej o naszej misji)

Na tej witrynie chcemy Państwu zaprezentować nasze cele i sposoby działania oraz opowiedzieć o społecznych potrzebach, na które reagujemy. Serdecznie zapraszamy, liczymy na Państwa wsparcie i życzliwość.

w imieniu Fundacji
lek. med. Krystyna Jurowska
PrezesJednym z celów Fundacji Pro Vitalis jest to, że chcemy chronić oraz promować zdrowie kobiety i jej dziecka, w szczególności noworodka

Aktualności
Podziękowania Prezydenta Krakowa 2014
Podziękowania prezydenta Krakowa 2013
Podziękowania
DAJ DZIECKU SZANSE NA ZDROWIE
NIE PAL PRZY DZIECKU

Projekt i realizacja: ASGARD © 2004